Razer | Mecha-Membrane Gaming Keypad | Tartarus V2
- TootjadRazer
- Mudel: RZ07-02270100-R3M1
- Saadavus: 5
-
112€
Razer | Mecha-Membrane Gaming Keypad | Tartarus V2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Ergonoomiline disain | Ergonomic form factor with adjustable palm rest |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross depth master carton | 570 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross height master carton | 220 mm |
| Gross weight | 0.717 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross width master carton | 260 mm |
| Muud funktsioonid | Razer Mecha-Membrane Technology. Razer Chroma backlighting with 16.8 million customizable color options. 32 fully programmable keys. |
| Net weight | 0.346 kg |
| Net weight master carton | 2.868 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 212 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 370.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Razer |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.371 kg |
| Tare weight master carton | 0.554 kg |
| Toote nimetus | Tartarus V2 |
| Toote värv | Black |
| Tooteperekond | Mecha-Membrane Gaming Keypad |
| Tüüp | Gaming Keypad |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00504 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: razer mecha-membrane gaming keypad tartarus v2, rz07-02270100-r3m1, razer, klaviatuurid












