Razer | Mechanical Gaming Keyboard | BlackWidow V4 X | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Black | Yellow Mechanical Switc
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-04701800-R3M1
- Saadavus: 5
-
148€
Razer | Mechanical Gaming Keyboard | BlackWidow V4 X | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | Black | Yellow Mechanical Switches (Linear)
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross height (mm) | 78 mm |
| Gross weight | 2.29 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Yellow Mechanical Switches (Linear) |
| Materjal | ABS |
| Net weight | 1.65 kg |
| Numbriklaviatuur | No |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 105 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Mechanical Gaming Keyboard |
| Producer product name | BlackWidow V4 X |
| Tare weight (kg) | 0.64 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Mechanical Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00819 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: razer mechanical gaming keyboard blackwidow v4 x mechanical gaming keyboard wired us black yellow mechanical switc, rz03-04701800-r3m1, razer, klaviatuurid








