Razer | Ornata V3 | Gaming Keyboard | Wired | RGB LED light | US | Black | Mecha-Membrane
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-04460100-R3M1
- Saadavus: 5
-
89€
Razer | Ornata V3 | Gaming Keyboard | Wired | RGB LED light | US | Black | Mecha-Membrane
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195 mm |
| Gross depth master carton | 340 mm |
| Gross height (mm) | 62 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross weight | 1.452 kg |
| Gross width (mm) | 495 mm |
| Gross width master carton | 505 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Mecha-Membrane |
| Net weight | 0.765 kg |
| Net weight master carton | 7.21 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 230 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 87 g |
| Producer | Razer |
| Producer product name | Ornata V3 |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Tagantvalgustus | 10 Razer Chroma RGB Lighting Zones |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.687 kg |
| Tare weight master carton | 0.628 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Valgustuse värv | RGB |
| Volume (m3) | 0.00598455 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: razer ornata v3 gaming keyboard wired rgb led light us black mecha-membrane, rz03-04460100-r3m1, razer, klaviatuurid







