Targus | Numeric EcoSmart | Numeric Keypad | Wired | Black
- TootjadTargus
- Mudel: AKP13GL
- Saadavus: 5
-
26€
Targus | Numeric EcoSmart | Numeric Keypad | Wired | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 89.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3058 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Targus |
| Producer product name | Numeric EcoSmart |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Numeric Keypad |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvus | Windows, macOS, Chrome OS |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







