Elgato Wave XLR MK.2 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Muud funktsioonid | Wave XLR MK.2 is a powerful mic interface with built-in DSP effects, Wave Link integration, and Stream Deck control. It brings your analog mic into a fully digital workflow that s fast, flexible, and built for modern audio. |
| Net weight | 0.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 618 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 136.00 g |
| Producer | Elgato |
| Producer product name | Wave XLR MK.2 |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





