Energy Sistem | True-Wireless earphones | StreetMusic | Bluetooth | In-Ear | Microphone | Wireless | Green
- TootjadEnergy Sistem
- Mudel: 459216
- Saadavus: 2
-
23€
Energy Sistem | True-Wireless earphones | StreetMusic | Bluetooth | In-Ear | Microphone | Wireless | Green
| All | |
| Aku laadimisaeg | Earbuds: 1 hour charging case: 1.5 hours h |
| Aku mahutavus | Earbuds: 25 mAh charging case: 300 mAh mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connections | USB-C |
| Connectivity | True Wireless Stereo Technology and Bluetooth 5.4 |
| Driver diameter | 13 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Kandmisviis | In-ear |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 ~ 20 k Hz |
| Laadimisaeg | Earbuds: 1 hour charging case: 1.5 hours h |
| Materjal | GRS- and FSC-certified recycled plastic |
| Microphone | Yes |
| Muud funktsioonid | Battery Life: 4 hours single charge and 20 hours with charging case Compact design, great comfort and safety Made from GRS- and FSC-certified recycled plastic |
| Näivtakistus | 16 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2618 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 18.00 g |
| Producer | Energy Sistem |
| Producer product family | True-Wireless earphones |
| Producer product name | StreetMusic |
| Sagedusvahemik | 20 ~ 20k Hz |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Green |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| Ühenduvustehnoloogia | True Wireless Stereo technology and Bluetooth 5.4 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: energy sistem true-wireless earphones streetmusic bluetooth in-ear microphone wireless green, 459216, energy sistem, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid





