Gembird | Stereo headset, "Los Angeles" + microphone, passive noise canceling | Black
- TootjadGembird
- Mudel: MHS-LAX-B
- Saadavus: 5
-
11€
Gembird | Stereo headset, "Los Angeles" + microphone, passive noise canceling | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 172 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 0.266 kg |
| Gross width (mm) | 81 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.8 m m |
| Kaabli pikkus | 1.8 m m |
| Kaal | 0.2 kg g |
| Muud funktsioonid | Passive noise canceling, Microphone for handsfree calls, These modern urban style headphones are exactly what you need if you really love music. Its modern Urban design is perfect for your active lifestyle. The large comfortable ear pads guarantee an opti |
| Näivtakistus | 32 Ohm +/-15% |
| Net weight | 0.186 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 310 pc(s) |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gembird |
| Producer product name | Stereo headset, "Los Angeles" + microphone, passive noise canceling |
| Sagedusvahemik | 20 - 20000 Hz |
| Sisendi tüüp | Up to 100 mW max |
| Sisseehitatud mikrofon | condenser omni-directional sensitivity:-58 3 dB(0 dB 1V/uBar at 1KHz), -38dB (0 dB 1V/Pa at 1KHz), 30 - 16000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Tundlikkus | 105 +/-3 dB dBmW |
| Tüüp | MHS-LAX-B Stereo headset "Los Angeles" |
| Ühendamine arvutiga | 3.5 mm 4-pin combo-jack, stereo + microphone |
| Väljundühendused | 3.5 mm 4-pin combo-jack, stereo + microphone |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0027864 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird stereo headset, los angeles microphone, passive noise canceling black, mhs-lax-b, gembird, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid




