Gembird TWS Earbuds Seattle TWS-SEA-GW Wireless, Bluetooth, In-Ear, Grey
- TootjadGembird
- Mudel: TWS-SEA-GW
- Saadavus: 5
-
10€
Gembird TWS Earbuds Seattle TWS-SEA-GW Wireless, Bluetooth, In-Ear, Grey
| All | |
| Aku eluiga | 3 h |
| Aku laadimisaeg | 1 h |
| Bruto Sügavus (mm) | 130.00 mm |
| Brutokaal | 0.08 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 30.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 80.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth master carton | 205 mm |
| Gross height master carton | 105 mm |
| Gross width master carton | 213 mm |
| Kaabli pikkus | 0.2 m |
| Kandmisviis | In-Ear |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Up to 3 hours of listening time on a single charge Battery in the storage case adds up to 9 hours of listening time Automatically mutes your music in case of incoming calls |
| Net weight master carton | 0.732 kg |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Paber/Papp | 40.00 g |
| Package content | Gembird TWS earbuds Charging Case USB Charging Cable |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | TWS Earbuds Seattle |
| Producer product name | TWS-SEA-GW |
| Sagedusvahemik | 20-20000 Hz |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.046 kg |
| TI kaal (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Wireless |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Värv | Grey |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: gembird tws earbuds seattle tws-sea-gw wireless, bluetooth, in-ear, grey, tws-sea-gw, gembird, korvaklapid ja mikrofonid






