Genesis Gaming microphone Radium 200 USB 2.0, Black and red
- TootjadGenesis
- Mudel: NGM-1392
- Saadavus: 5
-
35€
Genesis Gaming microphone Radium 200 USB 2.0, Black and red
| All | |
| Brutokaal | 0.44 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 2 year(s) |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 16000 Hz |
| Mikrofoni suunatüüp | Cardioid |
| Mikrofoni tundlikkus | 30 dB |
| Mikrofoni ühenduvus | USB 2.0 |
| Mikrofonisisendi näivtakistus | 2200 |
| Muud funktsioonid | Microphone Type: Kapazitiv |
| Netokaal | 0.3 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Producer product family | Gaming microphone |
| Producer product name | Radium 200 |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Värv | Black and red |
| Volume (m3) | 0.00459 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: genesis gaming microphone radium 200 usb 20, black and red, ngm-1392, genesis, korvaklapid ja mikrofonid






