Lenovo Dual-Mode Wireless ANC Headset 6550 (USB-A dongle) | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XD1S19777
- Saadavus: 3
-
124€
Lenovo Dual-Mode Wireless ANC Headset 6550 (USB-A dongle) | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 194.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 161.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 542 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo dual-mode wireless anc headset 6550 usb-a dongle lenovo, 4xd1s19777, lenovo, korvaklapid ja mikrofonid

