Lenovo | Headset | 100 Stereo Analogue | Yes | 3.5 mm
- TootjadLenovo
- Mudel: GXD1E71386
- Saadavus: 3
-
23€
Lenovo | Headset | 100 Stereo Analogue | Yes | 3.5 mm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 0.231 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Kaal | 110 g |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Using headsets in the office is a key part of the modern workday. VOIP calls are quickly replacing traditional phone services and helping companies save on big telecom costs. The Lenovo Essential Stereo Analogue Headset is made for VOIP, offers an easy-sw |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 472 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 111 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | 100 Stereo Analogue |
| Seadme ühilduvus | Analog |
| Tare weight (kg) | 0.121 kg |
| Toote värv | Silver |
| Traadita ühendus | No |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 1 year(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo headset 100 stereo analogue yes 35 mm, gxd1e71386, lenovo, korvaklapid ja mikrofonid





