Lenovo | Headset | ThinkPad Dual-Mode 8550 | Built-in microphone | ANC | Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XD1T60925
- Saadavus: 1
-
199€
Lenovo | Headset | ThinkPad Dual-Mode 8550 | Built-in microphone | ANC | Black
| All | |
| ANC | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Muud funktsioonid | Certified for Microsoft Teams and featuring sound by Bose technology, the sleek and lightweight headset offers adaptive hybrid ANC and AI-based environmental noise cancellation for clear communication and up to 58 hours of playback |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 480 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | ThinkPad Dual-Mode 8550 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| USB-port | USB-C |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



