Lenovo ThinkVision MS30 (S) Monitor Soundbar
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 198.00 mm |
| Brutokaal | 0.51 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 73.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 187.00 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.33 kg |
| Paber/Papp | 170.00 g |
| Palette Qty | 320 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 56.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.18 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lenovo thinkvision ms30 s monitor soundbar, 4xd1k97400, lenovo, korvaklapid ja mikrofonid

