Marley True Wireless Earbuds Champion Built-in microphone, Bluetooth, In-ear, Cream
- TootjadMarley
- Mudel: EM-JE131-CE
- Saadavus: 1
-
83€
Marley True Wireless Earbuds Champion Built-in microphone, Bluetooth, In-ear, Cream
| All | |
| Aku eluiga | 8 h |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bruto Sügavus (mm) | 70 mm |
| Brutokaal | 0.13 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 130 mm |
| Brutolaius (mm) | 40 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Control | Ear Housing Touch Control |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kandmisviis | In-ear |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000364 m |
| Mikrofoni tundlikkus | -42 dB |
| Muud funktsioonid | Crafted with Sustainable Materials. 8 Hour Battery Life, 28 Hours with the Case. Sweat and Water-Resistant Design (IPX4 Certified). Compact Rounded Case. Ear Housing Touch Control. Stereo Voice Communications. USB-C charger with 15-minute quick charge pro |
| Netokaal | 0.052 kg |
| Paber/Papp | 28 g |
| Package content | Champion Earbuds, Charging Case, USB-C Charging Cable, Ear Tips |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | True Wireless Earbuds |
| Producer product name | Champion |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.078 kg |
| TI kaal (kg) | 0.01 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| USB-port | USB-C |
| Värv | Cream |
| Veekindel | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: marley true wireless earbuds champion built-in microphone, bluetooth, in-ear, cream, em-je131-ce, marley, korvaklapid ja mikrofonid





