Muse Stereo Headphones | M-298 SBL | Bluetooth | ANC | Black/Silver
- TootjadMuse
- Mudel: M-298 SBL
- Saadavus: 5
-
77€
Muse Stereo Headphones | M-298 SBL | Bluetooth | ANC | Black/Silver
| All | |
| ANC | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 212.00 mm |
| Gross height (mm) | 218.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 106.00 mm |
| Muud funktsioonid | Adjustable headband for maximum comfort Music playback time: Up to 66 hours Charging time: 2 hours Hands-Free |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 176 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 110.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Stereo Headphones |
| Producer product name | M-298 SBL |
| Sagedus | 20-20k kHz |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | USB-C charging port |
| Värv | Black/Silver |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse stereo headphones m-298 sbl bluetooth anc blacksilver, m-298 sbl, muse, korvaklapid ja mikrofonid






