Natec | Headset | Canary Go | Yes | Wired | On-Ear | 3.5 mm
- TootjadNatec
- Mudel: NSL-1665
- Saadavus: 5
-
12€
Natec | Headset | Canary Go | Yes | Wired | On-Ear | 3.5 mm
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross weight | 0.148 kg |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaal | 99 g |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.114 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 999 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Natec |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | Canary Go |
| Sagedusvahemik | 20-20000 Hz |
| Seadme ühilduvus | Mini Jack |
| Tare weight (kg) | 0.034 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00172975 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: natec headset canary go yes wired on-ear 35 mm, nsl-1665, natec, korvaklapid ja mikrofonid












