Razer | Headset | Kraken Kitty V3 Pro | Bluetooth | Over-Ear | White
- TootjadRazer
- Mudel: RZ04-05170400-R3M1
- Saadavus: 5
-
200€
Razer | Headset | Kraken Kitty V3 Pro | Bluetooth | Over-Ear | White
| All | |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 216.00 mm |
| Gross height (mm) | 266.00 mm |
| Gross weight | 1.43 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 334 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | Kraken Kitty V3 Pro |
| Sagedusvahemik | 20-28k Hz |
| Seadme ühilduvus | 2.4 GHz Wireless/Bluetooth/USB Wired |
| Tare weight (kg) | 0.93 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






