Razer | Headset | Kraken V4 X | Wired | Over-Ear
- TootjadRazer
- Mudel: RZ04-05180300-R3M1
- Saadavus: 5
-
103€
Razer | Headset | Kraken V4 X | Wired | Over-Ear
| All | |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 1.76 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 1.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 568 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Pistmik(ud) | USB Type C or USB Type A |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Headset |
| Producer product name | Kraken V4 X |
| Sagedusvahemik | 100-10k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Toote värv | Pok mon Edition |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| Ühilduvus | PC, Mac, PlayStation, Nintendo Switch (docked mode), Steam Deck, Mobile Devices, Android, iOS |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wireless | No |
Sildid: razer headset kraken v4 x wired over-ear, rz04-05180300-r3m1, razer, korvaklapid ja mikrofonid






