Acer 3D Camera | SpatialLabs Eyes ASEC-1
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Muud funktsioonid | Beyond Snapshots: Realtime 3D Streaming and Calling Battery Capacity: 1515 mAh Battery Rechargeable |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 279 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | 3D Camera |
| Producer product name | SpatialLabs Eyes ASEC-1 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.001568 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








