Dell | Pro Webcam | WB5023
| All | |
| Connections | USB-A (USB2.0 and Above) |
| Diagonaalne vaateväli | 65, 78 |
| Embeeded battery | No |
| Fookus | Autofocus |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 71.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| Kinnituse tüüp | Tripod Mount Hole |
| Müravähendus | Yes |
| Muud funktsioonid | Rotation - Tilt. The large Sony STARVIS sensor in this 2K QHD, 1440p camera takes in substantial light to give you vibrant picture clarity and a vivid image. Privacy and protection with a shutter cap that magnetically snaps on and off and stows behind the |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1158 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Pro Webcam |
| Producer product name | WB5023 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Suumi võimekus | HD Digital Zoom up to 4X |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | MacOS |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Win11/10 64 Bit |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell pro webcam wb5023, 722-bbbu, dell, veebikaamerad








