Lenovo Webcam Gen2 | Essential FHD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 925 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Webcam Gen2 |
| Producer product name | Essential FHD |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Videoresolutsioonid | 1920 x 1080 pikslit |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





