Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
- TootjadGigabyte
- Mudel: B760 DS3H GEN5SO
- Saadavus: 1
-
118€
Gigabyte USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross weight | 1.23 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 228.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Saleout | USED, REFURBISHED, WITHOUT ORIGINAL PACKAGING AND ACCESSORIES, ONLY BACK PANEL INCLUDED |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

