Asus Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
- TootjadAsus
- Mudel: 90YV0LG3-M0NA00
- Saadavus: 5
-
498€
Asus Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9060 XT |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Gross depth (mm) | 49.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 202.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI Express 5.0 |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 727 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







