ASUS DUAL-RTX5060-O8G-WHITE
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 421.00 mm |
| Gross height (mm) | 88.00 mm |
| Gross weight | 1.89 kg |
| Gross width (mm) | 227.00 mm |
| Net weight | 1.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 103 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 608.00 g |
| Plastic (No PET) | 152.00 g |
| Producer | Asus |
| Tare weight (kg) | 0.76 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus dual-rtx5060-o8g-white, 90yv0n15-m0na00, asus, videokaardid

