Asus | GT1030-SL-2G-BRK | NVIDIA | 2 GB | GeForce GT 1030 | GDDR5 | DVI-D ports quantity 1 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express
- TootjadAsus
- Mudel: 90YV0AT0-M0NA00
- Saadavus: 5
-
114€
Asus | GT1030-SL-2G-BRK | NVIDIA | 2 GB | GeForce GT 1030 | GDDR5 | DVI-D ports quantity 1 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 3.0 | Memory clock speed 6008 MHz | Processor frequency 1506 MHz
| All | |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR5 |
| Graafikaprotsessor | GeForce GT 1030 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross depth master carton | 545 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI Express 3.0 |
| Mälu taktsagedus | 6008 MHz |
| Mälusiin | 64 bit |
| Net weight | 0.303 kg |
| Net weight master carton | 9.6 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 740 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 169.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | GT1030-SL-2G-BRK |
| Protsessori sagedus | 1506 MHz |
| Tare weight (kg) | 0.177 kg |
| Tare weight master carton | 0.788 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: asus gt1030-sl-2g-brk nvidia 2 gb geforce gt 1030 gddr5 dvi-d ports quantity 1 hdmi ports quantity 1 pci express, 90yv0at0-m0na00, asus, videokaardid



