Asus | PRIME A620M-K | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 2 | Supported hard disk drive inte
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1F40-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
93€
Asus | PRIME A620M-K | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 2 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD A620 | micro-ATX
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | micro-ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross weight | 0.92 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A620 |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight | 0.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 237 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | PRIME A620M-K |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports up to AMD 120W CPU |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








