Asus | PRIME B550M-K | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Memory slots 4 | Chipset AMD B | Micro ATX
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB14V0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
93€
Asus | PRIME B550M-K | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Memory slots 4 | Chipset AMD B | Micro ATX
| All | |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross height (mm) | 52 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross weight | 0.908 kg |
| Gross width (mm) | 263 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Kiibikomplekt | AMD B |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight | 0.635 kg |
| Net weight master carton | 9.08 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 370 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 213 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | PRIME B550M-K |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| Tare weight (kg) | 0.273 kg |
| Tare weight master carton | 0.78 kg |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | 3rd Gen AMD Ryzen and 3rd Gen AMD Ryzen with Radeon Graphics Processors |
| Volume (m3) | 0.00369252 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |






