Asus PRIME GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PC
- TootjadAsus
- Mudel: 90YV0MH2-M0NA00
- Saadavus: 5
-
825€
Asus PRIME GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5060 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI Express 5.0 |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 692 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | PRIME GeForce RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 OC Edition |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









