Asus | ProArt KD300 | Keyboard | Wireless/Wired | US | Bluetooth | Wireless connection | Mechanical Switches | Black
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB0AN0-MKB020
- Saadavus: 2
-
126€
Asus | ProArt KD300 | Keyboard | Wireless/Wired | US | Bluetooth | Wireless connection | Mechanical Switches | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 91.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 59 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Lüliti tüüp | Mechanical Switches |
| Net weight | 0.27 kg |
| Package content | Charging cable Warranty Booklet Quick Start Guide Dongle Keyboard |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1124 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | ProArt KD300 |
| Tagantvalgustus | RGB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Keyboard |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless/Wired |
| Volume (m3) | 0.000762398 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





