Asus TUF GAMING A620AM-PLUS WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 SDRAM | Supported hard disk drive interfac
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1MZ0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
178€
Asus TUF GAMING A620AM-PLUS WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 SDRAM | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 94 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | TUF GAMING A620AM-PLUS WIFI |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 SDRAM |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




