Asus TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 4, Chipset B550, microATX
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB19Y0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
149€
Asus TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II Processor family AMD, Processor socket AM4, DDR4, Memory slots 4, Chipset B550, microATX
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 274 mm |
| Brutokaal | 1.441 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 71 mm |
| Brutolaius (mm) | 277 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | microATX |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 575 mm |
| Gross height master carton | 302 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Kiibikomplekt | B550 |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.005388758 m |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight master carton | 14.41 kg |
| Netokaal | 1.141 kg |
| Paber/Papp | 280.00 g |
| PET | 2.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product name | TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 1.063 kg |
| TI kaal (kg) | 0.005 kg |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports Ryzen 5000 Series, 5000 G-Series, 4000 G-Series, 3000 Series Desktop processors |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: asus tuf gaming b550m-plus wifi ii processor family amd, processor socket am4, ddr4, memory slots 4, chipset b550, microatx, 90mb19y0-m0eay0, asus, emaplaadid






