Asus TUF GAMING B850M-PLUS II | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA,
- TootjadAsus
- Mudel: 90MB1MT0-M0EAY0
- Saadavus: 5
-
253€
Asus TUF GAMING B850M-PLUS II | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 154 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | TUF GAMING B850M-PLUS II |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




