Asus Vivobook 16 V3607VM-RP040W | Matte Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | 144 Hz | Anti-glare | Intel Core 5 | 2
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB16K1-M00A70
- Saadavus: 5
-
1 487€
Asus Vivobook 16 V3607VM-RP040W | Matte Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | 144 Hz | Anti-glare | Intel Core 5 | 210H | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 63 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Li-ion |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 300 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laadija | 150W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2 |
| Muud funktsioonid | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 206 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Vivobook |
| Producer product name | 16 V3607VM-RP040W |
| Protsessori mudel | 210H |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SO-DIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Matte Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
Sildid: asus vivobook 16 v3607vm-rp040w matte black 16 ips wuxga 1920 x 1200 pixels 144 hz anti-glare intel core 5 2, 90nb16k1-m00a70, asus, sulearvutid




