Asus Vivobook S14 S3407VA-LY076W | Cool Silver | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core 5 | 210H | 16
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB1681-M00700
- Saadavus: 5
-
810€
Asus Vivobook S14 S3407VA-LY076W | Cool Silver | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-glare | Intel Core 5 | 210H | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 1.80 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Muud funktsioonid | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 529 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Vivobook |
| Producer product name | S14 S3407VA-LY076W |
| Protsessori mudel | 210H |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | Cool Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
Sildid: asus vivobook s14 s3407va-ly076w cool silver 14 ips wuxga 1920 x 1200 pixels anti-glare intel core 5 210h 16, 90nb1681-m00700, asus, sulearvutid






