Asus | WT425 | Wireless Optical Mouse | wireless | Black, Charcoal
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB0280-BMU000
- Saadavus: 5
-
16€
Asus | WT425 | Wireless Optical Mouse | wireless | Black, Charcoal
| All | |
| Aku tüüp | 1xAA |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline disain | Yes |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross weight | 0.213 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Hiire kaal | 64 g |
| Isehäälestuv | Yes |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Kaal | 64 g |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kiirstardi juhend | Yes |
| Klahvide tüüp | Touch buttons |
| Kõrgus | 6.2 cm |
| Kujutegur | Right-hand |
| Laius | 10.7 cm |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Mõõdud (l x s x k) | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) mm |
| Muud funktsioonid | 5 buttons |
| Net weight | 0.115 kg |
| Nupu funktsioonid | Back, DPI switch, Fo |
| Otstarve | Office |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 571 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 76.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB 2.0 |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | WT425 |
| Seadme liides | RF Wireless |
| Seadme tüüp | wireless |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | PC/notebook |
| Sügavus | 1.48 cm |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote värv | Black, Charcoal |
| Tüüp | Wireless Optical Mouse |
| Type of battery | Battery |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.001512 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus wt425 wireless optical mouse wireless black, charcoal, 90xb0280-bmu000, asus, hiired






