Asus | WT425 | Wireless Optical Mouse | wireless | Pearl, White
- TootjadAsus
- Mudel: 90XB0280-BMU010
- Saadavus: 5
-
19€
Asus | WT425 | Wireless Optical Mouse | wireless | Pearl, White
| All | |
| Aku tüüp | 1xAA |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline disain | Y |
| Gross depth (mm) | 143 mm |
| Gross depth master carton | 320 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross height master carton | 405 mm |
| Gross weight | 0.206 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross width master carton | 213 mm |
| Hiire kaal | 64 g |
| Isehäälestuv | Y |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Kaal | 64 g g |
| Kerimine | Y |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kiirstardi juhend | Yes |
| Klahvide tüüp | Touch buttons |
| Kõrgus | 6.2 cm |
| Kujutegur | Right-hand |
| Laius | 106.84 cm |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Mõõdud (l x s x k) | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) mm |
| Muud funktsioonid | 5 buttons |
| Net weight | 0.108 kg |
| Net weight master carton | 2.472 kg |
| Nupu funktsioonid | Back, DPI switch, Fo |
| Otstarve | Office |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 744 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 76.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB 2.0 |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Producer | Asus |
| Producer product name | WT425 |
| Seadme liides | RF Wireless |
| Seadme tüüp | wireless |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | PC/notebook |
| Sügavus | 14.8 cm |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| Tare weight master carton | 0.469 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Y |
| Toote värv | Pearl, White |
| Tüüp | Wireless Optical Mouse |
| Type of battery | Battery |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.0015444 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus wt425 wireless optical mouse wireless pearl, white, 90xb0280-bmu010, asus, hiired







