Asus | Zenbook | S 16 OLED UM5606WA-RK217W | Scandinavian White | 16 " | OLED | 3K | 2880 x 1800 pixels | AMD Ryzen AI 9 | 365 |
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB13M2-M00FV0
- Saadavus: 1
-
1 673€
Asus | Zenbook | S 16 OLED UM5606WA-RK217W | Scandinavian White | 16 " | OLED | 3K | 2880 x 1800 pixels | AMD Ryzen AI 9 | 365 | 24 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 GB | AMD Radeon 880M Graphics | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon 880M Graphics |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| HD tüüp | 3K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Muud funktsioonid | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display/power delivery 1x 3.5mm Combo Audio Jack SD 4.0 card reader |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Zenbook |
| Producer product name | S 16 OLED UM5606WA-RK217W |
| Protsessori mudel | 365 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen AI 9 |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.0 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 24 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Scandinavian White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00966 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: asus zenbook s 16 oled um5606wa-rk217w scandinavian white 16 oled 3k 2880 x 1800 pixels amd ryzen ai 9 365, 90nb13m2-m00fv0, asus, sulearvutid




