Asus | Zenbook S14 UX5406SA-PV037W | Scandinavian White | 14 " | OLED | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | Intel Core U
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB14F2-M00950
- Saadavus: 5
-
1 839€
Asus | Zenbook S14 UX5406SA-PV037W | Scandinavian White | 14 " | OLED | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | Intel Core Ultra 5 | 226V | 16 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 72 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | 4-cell Li-ion |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| HD tüüp | 3K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 400 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laadija | 65W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 625 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Zenbook |
| Producer product name | S14 UX5406SA-PV037W |
| Protsessori mudel | 226V |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori sagedus | 2.1 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.5 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Scandinavian White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00966 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
Sildid: asus zenbook s14 ux5406sa-pv037w scandinavian white 14 oled 3k 2880 x 1800 pixels 120 hz glossy intel core u, 90nb14f2-m00950, asus, sulearvutid





