Aten VC965 DisplayPort to DVI Adapter | Aten | DisplayPort to DVI Adapter | VC965
- TootjadAten
- Mudel: VC965-AT
- Saadavus: 1
-
21€
Aten VC965 DisplayPort to DVI Adapter | Aten | DisplayPort to DVI Adapter | VC965
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross weight | 0.073 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2077 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 28 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Aten |
| Producer product family | DisplayPort to DVI Adapter |
| Producer product name | VC965 |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Tüüp | DP to DVI |
| Volume (m3) | 0.0001215 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aten vc965 displayport to dvi adapter aten displayport to dvi adapter vc965, vc965-at, aten, audiovideo kaablid

