Cablexpert | 1.8m HD15 M/M | VGA (D-Sub) | VGA (D-Sub) | VGA to VGA | 1.8 m
- TootjadCablexpert
- Mudel: CC-PPVGA-6B
- Saadavus: 5
-
5€
Cablexpert | 1.8m HD15 M/M | VGA (D-Sub) | VGA (D-Sub) | VGA to VGA | 1.8 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.193 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Net weight | 0.183 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1641 pc(s) |
| Pistmik 1 | VGA (D-Sub) |
| Pistmik 2 | VGA (D-Sub) |
| Pistmik(ud) | HD15 |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Cablexpert |
| Producer product name | 1.8m HD15 M/M |
| Sugu | Male/Male |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | VGA to VGA |
| Volume (m3) | 0.001053 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cablexpert 18m hd15 mm vga d-sub vga d-sub vga to vga 18 m, cc-ppvga-6b, cablexpert, audiovideo kaablid






