Cablexpert CCP-USB2-AMCM-1M USB 2.0 AM to Type-C cable (AM/CM), 1 m
- TootjadCablexpert
- Mudel: CCP-USB2-AMCM-1M
- Saadavus: 5
-
4€
Cablexpert CCP-USB2-AMCM-1M USB 2.0 AM to Type-C cable (AM/CM), 1 m
| All | |
| Brutokaal | 0.03 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Netokaal | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00027 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: cablexpert ccp-usb2-amcm-1m usb 20 am to type-c cable amcm, 1 m, ccp-usb2-amcm-1m, cablexpert, audiovideo kaablid


