Digitus 4K HDMI 2.0 Connection Cable | HDMI to HDMI | 3 m
- TootjadDigitus
- Mudel: AK-330107-030-S
- Saadavus: 4
-
6€
Digitus 4K HDMI 2.0 Connection Cable | HDMI to HDMI | 3 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 0.147 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7.30 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | 4K HDMI 2.0 Connection Cable |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





