Digitus DisplayPort Connection Cable | DB-340100-030-S | 3 m
- TootjadDigitus
- Mudel: DB-340100-030-S
- Saadavus: 4
-
11€
Digitus DisplayPort Connection Cable | DB-340100-030-S | 3 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1038 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | DisplayPort Connection Cable |
| Producer product name | DB-340100-030-S |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




