Digitus HDMI High Speed with Ethernet Connection Cable | DB-330123-020-S | 2 m
- TootjadDigitus
- Mudel: DB-330123-020-S
- Saadavus: 5
-
10€
Digitus HDMI High Speed with Ethernet Connection Cable | DB-330123-020-S | 2 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1174 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | HDMI High Speed with Ethernet Connection Cable |
| Producer product name | DB-330123-020-S |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





