Gembird DisplayPort cable, 4K CC-DP2-5M Black, 5 m
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 130 mm |
| Brutokaal | 0.185 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 40 mm |
| Brutolaius (mm) | 130 mm |
| Garantii | 3 month(s) |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000676 m |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Muud funktsioonid | This cable connects a DisplayPort (DP, DP++) equipped computer to a monitor or projector with DisplayPort input |
| Netokaal | 0.089 kg |
| Paber/Papp | 83 g |
| Pistmik 1 | 2x Displayport (male) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 13.00 g |
| Producer product family | DisplayPort cable, 4K |
| Producer product name | CC-DP2-5M |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.096 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | DisplayPort to DisplayPort |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: gembird displayport cable, 4k cc-dp2-5m black, 5 m, cc-dp2-5m, gembird, audiovideo kaablid



