Goobay 61159 HDMI High Speed Cable with Ethernet | HDMI | 2 m
- TootjadGoobay
- Mudel: 61159
- Saadavus: 1
-
2€
Goobay 61159 HDMI High Speed Cable with Ethernet | HDMI | 2 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4114 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | 61159 HDMI High Speed Cable with Ethernet |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: goobay 61159 hdmi high speed cable with ethernet hdmi 2 m, 61159, goobay, audiovideo kaablid

