Goobay DVI-D/HDMI cable, gold-plated HDMI cable, 1.5 m, Black
- TootjadGoobay
- Mudel: 51881
- Saadavus: 5
-
5€
Goobay DVI-D/HDMI cable, gold-plated HDMI cable, 1.5 m, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.1 kg |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| Muud funktsioonid | HDTV up to 1080p High Quality moulded type signal direction: DVI to HDMI |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Bulk |
| PET | 5 g |
| Pistmik 1 | DVI-D male Single-Link (18+1 pin) |
| Pistmik 2 | HDMI male (type A) |
| Producer product name | DVI-D/HDMI cable, gold-plated |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to DVI-D |
| Volume (m3) | 0.000392 m |
Sildid: goobay dvi-dhdmi cable, gold-plated hdmi cable, 15 m, black, 51881, goobay, audiovideo kaablid


