Lanberg CA-HDMI-20FB-1000-BK | HDMI to HDMI | 100 m
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-HDMI-20FB-1000-BK
- Saadavus: 3
-
92€
Lanberg CA-HDMI-20FB-1000-BK | HDMI to HDMI | 100 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 3.17 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Net weight | 2.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 44 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 235.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product name | CA-HDMI-20FB-1000-BK |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg ca-hdmi-20fb-1000-bk hdmi to hdmi 100 m, ca-hdmi-20fb-1000-bk, lanberg, audiovideo kaablid


