Lanberg HDMI Cable Black HDMI to HDMI 1.8 m
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-HDMI-22CU-0018-BK
- Saadavus: 5
-
9€
Lanberg HDMI Cable Black HDMI to HDMI 1.8 m
| All | |
| Brutokaal | 0.03 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Muud funktsioonid | Premium High Speed HDMI Cable with Ethernet specification. Resolution up to 3840 x 2160 @ 60Hz or 1920 x 1080 @ 144Hz. Data trasfer rate up to 18 Gb/s |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4800 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI male (type A) |
| Pistmik 2 | HDMI male (type A) |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product family | HDMI Cable |
| Producer product name | 61150 |
| Taara kaal (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: lanberg hdmi cable black hdmi to hdmi 18 m, ca-hdmi-22cu-0018-bk, lanberg, audiovideo kaablid







