AXAGON | RVH-VGN, HDMI - VGA Reduction Adapter | 0.15 m
- TootjadAXAGON
- Mudel: RVH-VGN
- Saadavus: 1
-
12€
AXAGON | RVH-VGN, HDMI - VGA Reduction Adapter | 0.15 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Kaabli pikkus | 0.15 m |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4267 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 26.40 g |
| Plastic (No PET) | 6.60 g |
| Producer | AXAGON |
| Producer product family | RVH-VGN, HDMI - VGA Reduction Adapter |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











